O nas

  Nail Express pierwszy Nail Bar, który powstał w Trójmieście. Jesteśmy obecni na rynku już od 2009 roku. Nail Express to nowoczesne Studio Pielęgnacji Paznokci w samym sercu Gdańska, w Centrum Handlowym Madison. To pierwsze i jedyne miejsce w Polsce, gdzie bez wcześniejszego umawiania się i kolejek, w przerwie między zakupami można upiększyć wygląd swoich dłoni. Miejsce to cechuje nowoczesny, stylowy wystrój, a także profesjonalna ekipa, składająca się z pięknych kobiet.

Nail Express w swojej ofercie posiada szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych. Zajmujemy się zarówno profesjonalnym przedłużaniem paznokci, jak również klasycznym manicure oraz innymi zabiegami mającymi na celu poprawę wyglądu dłoni (np. kąpiel parafinowa, ciepły manicure czy też różnego rodzaju maseczki odżywcze). Miejsce to spodoba się zarówno koneserom dobrego gustu jak i osobom, którym zależy na profesjonalnej obsłudze w zakresie estetyki dłoni.

Zapraszamy

Zapraszamy do zakupu voucherów upominkowych na dowolne zabiegi!
Informujemy, że w trosce o najwyższe bezpieczeństwo naszych klientów wszystkie używane przez nas narzędzia sterylizowane są w autoklawie